Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subject
uk: Тема

en: File
uk: Файл

en: Login
uk: Вхід

en: Search
uk: Пошук

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Database
uk: База даних

en: To
uk: До

en: API Key
uk: Ключ API

en: Phone
uk: Телефон

en: Both
uk: Все

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Query
uk: Запит

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: About
uk: Про модуль

en: Reports
uk: Звіти

en: Customer ID
uk: ID клієнта

en: Notification Settings
uk: Параметри сповіщення

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
uk: cURL не ввімкнено. Будь ласка, увімкніть cURL

en: Invalid credentials
uk: Недійсні облікові дані

en: Remove Account
uk: Видалити обліковий запис

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення
