Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: File
cs: Soubor

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Database
cs: databáze

en: To
cs: Komu

en: Phone
cs: Telefon

en: Both
cs: Obojí

en: Query
cs: Dotaz

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy
