Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Submit
es: Enviar

en: Subject
es: Asunto

en: File
es: Archivo

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Search
es: Buscar

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Email
es: Correo electrónico

en: Database
es: Base de datos

en: To
es: Para

en: API Key
es: Clave API

en: Phone
es: Teléfono

en: Both
es: Ambos

en: Notifications
es: Avisos

en: Query
es: Consulta

en: About
es: Acerca de

en: Reports
es: Informes

en: Customer ID
es: Cliente ID

en: Reporting
es: Informe
