Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Subject
hi: विषय

en: File
hi: फ़ाइल

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Search
hi: खोज

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Email
hi: ईमेल

en: Database
hi: डेटाबेस

en: To
hi: को

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Both
hi: दोनों

en: About
hi: के बारे में

en: Reports
hi: रपट

en: Contact Us
hi: हमसे संपर्क करें
