Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: To
kk: Қайда

en: Reports
kk: Есептер
