Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: File
lt: Failas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: To
lt: Iki

en: API Key
lt: API raktas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Both
lt: Abu

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Query
lt: Užklausa

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos
