Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: File
lv: Fails

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Database
lv: Datubāze

en: To
lv: Kam

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Both
lv: Abi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Query
lv: Vaicājums

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites
