Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Email
ne: ईमेल

en: Database
ne: डेटाबेस

en: To
ne: लाई

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
