Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subject
pl: Tytuł

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Database
pl: Baza danych

en: To
pl: Do

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Both
pl: Oba

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Query
pl: Zapytanie

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji
