Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Reports
si: වාර්තා
