Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: File
sk: Súbor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Database
sk: Databáza

en: To
sk: Komu

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Phone
sk: Telefón

en: Both
sk: Oba

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Query
sk: Dotaz

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Customer ID
sk: ID zákazníka
