Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: File
te: ఫైల్

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Search
te: వెతుకు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: To
te: ఎవరికి

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు
