Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: File
ur: فائل

en: Search
ur: تلاش

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Email
ur: ای میل
