Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Register
fil: Magrehistro

en: Subject
fil: Paksa

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: To
fil: Para kay

en: Reports
fil: Mga ulat
