Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Subject
hi: विषय

en: Support
hi: समर्थन

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: To
hi: को

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Security
hi: सुरक्षा

en: About
hi: के बारे में

en: Reports
hi: रपट
