Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: To
sq: Për

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
