Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.11) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: To
jv: Marang

en: Security
jv: Jagabaya

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan
