Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Email
bn: ইমেইল

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Reports
bn: রিপোর্ট
