Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Support
ca: Suport

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: To
ca: Per

en: Phone
ca: Telèfon

en: Security
ca: Seguretat

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Query
ca: Consulta

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
