Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Register
ht: Kreye kont

en: Subject
ht: Sijè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre
