Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: About
kn: ಕುರಿತು
