Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Registreren

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Security
nl: Beveiliging

en: Notifications
nl: Meldingen

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Contact Us
nl: Contact

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Create an account?
nl: Een account aanmaken?

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Basic Email Support Available
nl: Basis e-mailondersteuning beschikbaar
