Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
