Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Reports
sr: Извештаји
