Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: To
ta: பெறுநர்

en: About
ta: பற்றி

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
