Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.20) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: To
dz: ལུ་
