Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.20) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Support
hu: Támogatás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Email
hu: E-mail

en: To
hu: Hova

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Security
hu: Biztonság

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Query
hu: Lekérdezés

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Reporting
hu: Jelentés
