Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.20) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍
