Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.20) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: To
ku: بۆ

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
