Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.20) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
