Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.20) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
