Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.21) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Support
af: Ondersteuning

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: To
af: Aan

en: Reports
af: Verslae
