Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.21) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Body
id: Isi

en: Register
id: Daftar

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Judul

en: Search
id: Pencarian

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: To
id: Untuk

en: Phone
id: Telepon

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Query
id: Kueri

en: About
id: Tentang

en: Reports
id: Laporan
