Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.21) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
