Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.21) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
