Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.21) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Login
sv: Logga in

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Email
sv: E-post

en: To
sv: Till

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Query
sv: Databasfråga

en: About
sv: Om

en: Reports
sv: Rapporter
