Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: File
fi: Tiedosto

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Database
fi: Tietokanta

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Phone
fi: Puhelin

en: Both
fi: Molemmat

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Query
fi: Kysely

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
