Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Database
gl: Base de datos

en: To
gl: Para

en: Phone
gl: Teléfono

en: Both
gl: Ambos

en: Query
gl: Consulta

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Reporting
gl: Informes
