Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: File
is: Skrá

en: Login
is: Innskráning

en: Search
is: Leit

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Email
is: Netfang

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: To
is: Til

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: Both
is: Bæði

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur
