Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Reports
mg: Tatitra
