Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Email
mr: ईमेल

en: To
mr: प्रति:

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Reports
mr: अहवाल
