Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: File
vi: Tập tin

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: To
vi: Đến

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Both
vi: Cả hai

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Query
vi: Truy vấn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Reports
vi: Báo cáo
