Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: File
fa: فایل

en: Login
fa: ورود

en: Search
fa: جستجو

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Database
fa: پایگاه داده

en: To
fa: به

en: Phone
fa: تلفن

en: Both
fa: هردو

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Query
fa: پرس و جو

en: About
fa: درباره

en: Reports
fa: گزارش‌ها
