Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Subject
fr: Objet

en: File
fr: Fichier

en: Login
fr: Identifiant

en: Search
fr: Rechercher

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Email
fr: Courriel

en: Database
fr: Base de données

en: To
fr: À

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: Both
fr: Les deux

en: Query
fr: Requête

en: About
fr: À propos

en: Reports
fr: Rapports

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: Contact Us
fr: Nous contacter

en: Reporting
fr: Rapport
