Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón
