Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: To
ka: მიმღები

en: Both
ka: ორივე
