Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: File
ru: Файл

en: Login
ru: Логин

en: Search
ru: Поиск

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Database
ru: База данных

en: To
ru: Кому

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Both
ru: Оба

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Query
ru: Запрос

en: About
ru: Информация

en: Reports
ru: Отчёты

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Contact Us
ru: Связаться с нами
