Website Security - Secure Login / Network Security (8.x-1.22) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: File
th: ไฟล์

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: To
th: ถึง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
