Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML
