Security Profile (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
be: Няправільны адказ на тэст.

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
